תפריט

051-2121492

צור קשר

מלאו טופס זה וניצור
עמכם קשר בהקדם

צילום חתונה

צילום חתונה – צלמי חתונות שלנו יהיו  אחראים על צילום חתונה אשר ינציח את הרגעים היפים והמרגשים ביותר מהאירוע המרגש ביותר בחייכם ויעצים את החויה. אחד הדברים החשובים ביותר זה בחירת צלם – בסיומה של החתונה מה שנשאר זה אלבום התמונות ובו מונצחים הרגעים היפים ולכן יש לתת את הדגש על בחירת צלם מקצועי עבור צילום חתונה. הנה מספר קריטריונים אשר לפיהם יש לבחור את הצלם או הצלמת המושלמים למטרה זו עם יכולת צילום יחס אדיב ומחיר שיעניק תמורה הולמת לכספכם . צילום חתונה הינו המומחיות של חברת פרובנט. לנו יש את הצלמים המוכשרים ביותר, התופסים כל רגע ורגע מרגש ומשמח בחגיגת חתונה בלתי נשכחת. צלמי החברה מומחים בצילום תמונות, מגנטים, וידאו, צילום מרחף ועוד מלא סגנונות אשר יעניקו לאירוע החתונה שלכם – צילומי חתונה בלתי נשכחים! 
עיצוב חופה ואירועים

מעוניינים במידע נוסף?

השאירו פרטים

מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם

צילום חתונה

צילום חתונה – דגשים שחשוב לשים לב אליהם

חתונה – מה כבר אפשר להגיד על האירוע המרגש הזה? רוב האנשים רוצים להתחתן ורוב האנשים עושים הכול בשביל שהחתונה שלהם תהיה הכי ייחודית, הכי יוקרתית והכי יפה. אחד הדברים שיכולים לסייע לנו להפוך את החתונה שלנו ליוקרתית יותר הוא האופן בו נבחר לצלם ולתעד אותה. בכל מה שקשור לנושא של צילום חתונה, הדבר הכי טוב שאנחנו יכולים לעשות זה לתאם מראש ציפיות עם צוות הצילום של האירוע. ככל שיהיה תיאום ציפיות גבוה יותר בינינו ובין צוות הצילום ששכרנו לתיעוד האירוע שלנו – כך התוצאה הסופית של סרט ואלבום החתונה שלנו יהיו ברמה גבוה יותר.

צילום חתונה – יתרונות של תיעוד החתונה בווידיאו

צילום חתונה כבר מזמן לא כולל רק צילום סטילס של האירוע אלא גם תיעוד של האירוע בסרט וידיאו. אם אנחנו רוצים שתמיד תהיה לנו מזכרת חיה מהחתונה שלנו, כדאי לנו לשכור צלם וידיאו שיתעד את כל חלקי האירוע שלנו מהפתיחה שלו, דרך החופה ועד סופו. אם לא יהיה לנו סרט מהחתונה שלנו, אנחנו נתחרט על זה אחר כך מאוד ולא יהיה לנו מה לעשות חוץ מלבכות על חלב שנשפך.

למה חשוב לשים לב כאשר אנחנו מתעדים את אירוע החתונה שלנו?

כאשר אנחנו מתעדים את החתונה שלנו על ידי צילום חתונה חשוב מאוד לשים לב אם איזה צלם חתונות אנחנו בוחרים לעבוד. הבחירה של הצלם חשובה מאוד, כי היא יכולה לאפשר לנו לדעת איזה סוג צילומים יהיו לנו מהחתונה שלנו. חשוב לוודא שתהיה לנו שפה משותפת עם הצלם וכימיה טובה אתו. עוד כדאי לבקש מאיש המקצוע לראות עבודות צילום קודמות שלו מאירועים קודמים שהוא צילם.

איך אנחנו יכולים לשדרג את תיעוד אירוע החתונה שלנו?

אם אנחנו רוצים לשדרג את תיעוד אירוע החתונה שלנו, אנחנו יכולים לבחור לעשות בוק חתונה (אלבום חתונה) שנצלם לא רק באירוע עצמו אלא גם במגוון אתרים לפניו. את הבוק של האירוע שלנו אנחנו יכולים לצלם במגוון מקומות כמו חוף הים, יפו, הטיילת של תל אביב, גן הנדיב בזיכרון יעקב, המדבר ועוד הרבה מקומות אחרים… . חשוב שנבחר לצלם את האלבום במקומות שיש לנו חיבור אישי אליהם ושאנחנו יכולים להרגיש בהם בנוח.

צילומי החתונה שלנו, הם זיכרונות שיישארו אותנו לאורך זמן רב. כאשר אנחנו מארגנים את אירוע החתונה שלנו אנחנו צריכים לשים לב לכל פרט הכי קטן בו. ככל שנתכנן טוב יותר את האופן שבו נצלם את האירוע שלנו, כך איכות הצילום תהיה גבוה יותר. כאשר אנחנו מארגנים את האירוע כדאי לנו להזמין הרבה זמן מראש את השירותים של הצלם – כך שיהיה לנו צלם טוב באירוע שלנו שיודע לצלם באופן איכותי.  

צילום חתונה - תמונות

תפריט נגישות

Michal.webp

לינוי

נראה/תה לאחרונה לפני 3 דק'

נציג/ה:

היי 👋
אנחנו זמינים עבורך לכל שאלה גם בוואטסאפ

עכשיו

Img5 1.png