תפריט

051-2121492

צור קשר

מלאו טופס זה וניצור
עמכם קשר בהקדם

אישורי הגעה

אישורי הגעה- לא יודעים לכמה מוזמנים להיערך? אנחנו כאן כדי להקל עליכם! שירות אישורי ההגעה בפרובנט יתן לכם אינדיקציה מלאה בנוגע למי אכן מתכנן להגיע/לא להגיע לאירוע שלכם. אז איך זה יעבוד ? אנחנו ניצור קשר עם כל אורח שהזנתם במערכת וע״פ תשובתו נייצר וודאות מי מתכנן להגיע ומי ולא ועם כמה אנשים.במסלול אישורי ההגעה נשלח לאורחים הודעה טקסט עם קישור ושם הם יכולו לתת מענה לגבי הגעתם לאירוע באופן הכי נוח ונגיש .
הפקת אירועים

מעוניינים במידע נוסף?

השאירו פרטים

מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם

אישורי הגעה

אישורי הגעה– לא יודעים לכמה מוזמנים להיערך? אנחנו כאן כדי להקל עליכם! שירות אישורי ההגעה בפרובנט יתן לכם אינדיקציה מלאה בנוגע למי אכן מתכנן להגיע/לא להגיע לאירוע שלכם. אז איך זה יעבוד ? אנחנו ניצור קשר עם כל אורח שהזנתם במערכת וע״פ תשובתו נייצר וודאות מי מתכנן להגיע ומי ולא ועם כמה אנשים.במסלול אישורי ההגעה נשלח לאורחים הודעה טקסט עם קישור ושם הם יכולו לתת מענה לגבי הגעתם לאירוע באופן הכי נוח ונגיש .

בפרובנט אנחנו מציעים לך חבילה שתאפשר לכם להיות נינוחים ורגועים לאורכו של כל האירוע , תקבלו 3 דיילות פיזית באולם יחד עם מנהל מפרובנט שיוודא שהכול מתקתק כמו שצריך , נשב בעמדה בכניסה לאולם יחד עם טאבלטים ובהם מותקנת מערכת הגעת המוזמנים וההושבה וכל אורח יקבל את מספר השולחן שאליו הוא משוייך ובו הוא יושב .

וכל זה על מנת ליצור סדר בשולחנות ולמנוע ממקומות ריקים בשולחן ופתיחת רזרבות מיותרות.

מיותר לציין שכל החבילה הזו צועקת יוקרה! 

תפריט נגישות

Michal.webp

לינוי

נראה/תה לאחרונה לפני 3 דק'

נציג/ה:

היי 👋
אנחנו זמינים עבורך לכל שאלה גם בוואטסאפ

עכשיו

Img5 1.png